PacificMotors – Blog poświęcony motoryzacji

Jazda w trudnym terenie

Adrenalina – to właśnie emocje, które towarzyszą jeździe po bezdrożach kochają właściciele terenowych aut. Dreszcz emocji, gdy opony zapadają się błocie, gdy auto wspina się po stromym zboczu lub z niego zjeżdża. O tym, który samochód najlepiej sobie radzi w trudnych warunkach krążą różne opinie, lecz ci, którzy zaufali brytyjskiej marce Land Rover wiedzą jedno – jego legendarne umiejętności nie są mitem.

Trochę traktor, trochę pick-up


Przeznaczeniem samochodu od początku były wiejskie drogi. Przez lata konstruktorzy dokładali wszelkich starań, by marka kojarzyła się z niezniszczalnością i z najwyższej próby przystosowaniem do jazdy w terenie.

Głębokość brodzenia rzędu 90 cm, całkowicie automatyczny napęd 4×4, który samodzielnie rozpoznaje stan podłoża, elektroniczna kontrola trakcji, jednostka napędowa odpowiadająca wielkości i masie auta to tylko niektóre parametry tych aut, o które należy dbać, by cieszyć się komfortem i emocjami podczas każdej wyprawy.

Terenowe auto – serwisy i naprawy


Land Rover, jak każde terenowe auto wymaga regularnych przeglądów i napraw. Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis Land Rover warto wykonać w wyspecjalizowanych warsztatach np. Serwis Land Rover w Gdańsku, gdzie specjaliści sprawdzą i dokonają oceny synchronizacji i ustawień komputerów, modułów sterujących, podzespołów mechanicznych, elektrycznych i pneumatycznych.

Także naprawa Land Rovera tj. prace blacharskie i lakiernicze, wymiana uszkodzonych elementów nie stanowi dla nich problemu. W tego typu warsztatach mechanicy znają się na rzeczy i z łatwością przygotują samochód do poruszania się w każdych warunkach.

Naprawa Land Rover w ofercie tego serwisu