PacificMotors – Blog poświęcony motoryzacji

Czym cechują się opony Dębica Navigator 2?

Opony dębica navigator 2, które zaliczane są do ekonomicznej klasy w zdecydowanej większości kupowane są przez właścicieli mniejszych samochodów preferujących spokojniejszy styl jazdy. Warto mieć świadomość, że Dębica jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych marek opon klasy ekonomicznej w kraju. Klientów przekonuje nie tylko bardzo atrakcyjna cena. 

Zalety całorocznych opon dębica navigator 2

Całoroczna opona dębica navigator 2 jest kompromisową opcją między modelami, które są przeznaczone tylko na zimę albo lato. W zdecydowanie największym uproszczeniu trzeba potwierdzić, że są one znacznie skuteczniejsze od opon letnich podczas zimy, a także od opon zimowych w trakcie lata. 

Dodatkowo bieżniki całorocznych opon posiadają cechy produktów zarówno na zimę, jak i na lato. Nie wszyscy wiedzą, że na tego rodzaju oponach musi widnieć 3PMSF, czyli trzech górskich szczytów z płatkiem śniegu. Symbol potwierdza bowiem, że opona dębica navigator 2 jest przystosowana do warunków zimowych. 

Symetryczny bieżnik

Warto mieć świadomość, że symetryczny bieżnik wykorzystany w oponach dębica navigator 2, jest to najstarsze rozwiązanie pod względem technologicznym. Należy również podkreślić, że jest ono najtańsze jeżeli chodzi o produkcje i projektowanie. 

Dzięki temu, że dwie połowy opony z rzeźbą są identyczne, jest możliwość dowolnego ich montowania na samochodzie, bez względy na kierunek toczenia. Ponadto tego rodzaju bieżnik można przede wszystkim zauważyć w oponach samochodów dostawczych i ciężarowych.