PacificMotors – Blog poświęcony motoryzacji

Czy warto kupić samochód na kredyt?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie. W szczególności widząc najnowsze propozycje od różnych marek światowych, które każdego roku mają swoim klientom naprawdę dużo do zaoferowania. Tak, kredyt na samochód Hyundai może wydawać się nieco przerażającym zobowiązaniem finansowym, ale z drugiej strony – w końcu będzie to inwestycja w dobry pojazd, który na pewno będzie zdecydowanie dłużej sprawdzał się na drogach, niż pojazdy używane.

Standardowe kredyty na samochód

Do wyboru są różne formy kredytowania. Jednak chyba największą popularnością cieszą się produkty tradycyjne, czyli m.in. kredyt samochodowy Hyundai z odroczoną spłatą (szczegóły tutaj), czy też 50×50. Kto może pozyskać taki oto Hyundai kredyt? Do grona takich osób zaliczyć można: osoby fizyczne będące konsumentami, osoby prowadzące gospodarstwo rolne, jak również tą część społeczeństwa, która prowadzi własną działalność gospodarczą. Podstawą jest osiąganie dochodów, a także ustalenie zdolności kredytowej.

Kredyt na długi okres

Kalkulator Hyundai kredyt da odpowiedź na to, jakich rat można się spodziewać. Warto jednak wyjaśnić, jak długiego można spodziewać się okresu finansowania. Jest on uzależniony wysokości kredytu, na jaki zobowiązuje się kredytobiorca. I tak, jeżeli mowa o kwocie do 30 tysięcy złotych, to okres spłaty zostanie rozłożony na od 6 do 84 miesięcy. Przy wyższej kwocie, okres spłaty dla kredytobiorcy, wynosić będzie od 6 do 120 miesięcy. Cały ten okres zawsze zostaje dopasowany do możliwości finansowych osoby zainteresowanej kredytem.