PacificMotors – Blog poświęcony motoryzacji

Cechy marki Kormoran

Polska marka Kormoran działa na rynku od 1999 roku. Firma cały czas się rozwija i stara się sprostać zmieniającym wymogom rynkowym. Producent oferuje ogumienie średniej klasy, które cechuje się atrakcyjną ceną i dobrą jakością. Nie dziwi zatem fakt, że Kormoran jest tak popularny na rynku polskim i europejskim. Po opony sięgają nie tylko Polacy, lecz także Chorwaci, Węgrzy, czy Macedończycy. Czym odznacza się ta marka? Jakie ma zalety? Gdzie dokonać zakupu opon do swojego auta? O czym trzeba pamiętać?

Producent ogumienia

kormoran

Aktualnie Kormoran jest jednym z najsłynniejszych producentów opon w Polsce. Olsztyński zakład bazuje na jednej z największych fabryk Michelin na całym świecie. Opony cieszą się zatem sporym uznaniem kierowców. Są przeznaczone do aut osobowych, dostawczych, wyścigowych i SUV-ów. Potencjał opon z pewnością wiąże się z możliwością pogłębiania i profilowania danych modeli. Firma korzysta ze specjalnych mieszanek, jakie są odporne na ścieranie. Nie bez znaczenia jest też solidna konstrukcja, głównie w okolicach stopki. 

Nowoczesne opony Kormoran

Z opon marki Kormoran skorzystają kierowcy samochodów dostawczych, którzy każdego dnia przemieszczają się po różnorodnych drogach krajowych i po autostradach. Zaletą jest fakt, że opony spełniają wszelkie wymogi wysokiego przebiegu, przyczepności oraz trakcji. Kierowca dzięki czemu odczuje wygodę podczas jazdy. Warto zauważyć, że producent oferuje dużą rozpiętość rozmiarową – możemy zatem wybrać idealne opony do większości aut osobowych i dostawczych.