PacificMotors – Blog poświęcony motoryzacji

Oryginalne kufry centralne Givi z mocowaniem MONOLOCK

Oryginalne kufry centralne Givi bardzo często występują z popularnym mocowaniem MONOLOCK, dlatego też warto tym bardziej dowiedzieć się o nim nieco więcej. Kufry z systemem MONOLOCK są najlepszym wyborem nie tylko dla skuterów, ale również dla małych motocykli miejskich, które w ostatnim czasie zdobywają coraz większą popularność.

Co warto wiedzieć o mocowaniu MONOLOCK?

Do kufrów centralnych Givi z mocowaniem MONOLOCK płyta uniwersalna dokładana jest za darmo. Warto jednak rozważyć dokupienie specjalnej płyty dedykowanej do stelaża indywidualnie dla wybranego modelu motocykla. Kufry tego typu przypadną do gustu przede wszystkim osobom, które podróżują po mieści i często robią zakupy. Kufry centralne Givi z mocowaniem MONOLOCK są o wiele mniejsze i lżejsze niż konkurencyjne kufry z systemem MONOKEY. Ich największym atutem jest właśnie niesamowita mobilność, dlatego też biją rekordy sprzedaży na całym świecie.

Jakie kufry z mocowaniem MONOLOCK wybrać?

Najlepszym wyborem są kufry motocyklowe B47 i B37, które są nieco mniejsze. Godna polecenia jest także niezawodna płyta GIVI M6M pod system MONOLOCK i U-LOCK. Płyta tego typu idealnie pasuje do stelaży typu FZ. Pamiętać należy jednak o tym, że blokada U-LOCK nie wchodzi w skład zestawu, dlatego też należy ją dokupić oddzielnie. Wysokiej jakości płytę można kupić już od 120 zł. Jest to inwestycja, która na pewno bardzo szybko się zwróci, dlatego też nie warto oszczędzać na kufrach marki Givi. Osoby, które nie wiedzą na jaki model postawić, mogą zawsze skorzystać z fachowego doradztwa.