PacificMotors – Blog poświęcony motoryzacji

Bednary Driving City

Polacy coraz częściej zdają sobie sprawę, jak ważne jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności prowadzenia pojazdu. Jest to jedna z głównych przyczyn rosnącej popularności profesjonalnych ośrodków doskonalenia techniki jazdy. Jednym z tego typu miejsc na mapie Polski jest umiejscowiony w Bednarach koło Poznania ośrodek Bednary Driving City. Co warto wiedzieć na temat tego miejsca? Co może zaoferować? Odpowiedzi w poniższym artykule.

Ośrodek w Bednarach

Samego początku ośrodka Bednary Driving City należy poszukiwać w działalności jedenastokrotnego rajdowego mistrza Polski i trzykrotnego rajdowego mistrza Europy Sobiesława zasady, który w trakcie swojej kariery dążył do zwiększania świadomości i poziomu umiejętności prowadzenia pojazdów wśród kierowców. Rezultatem jego działań jest ośrodek doskonalenia techniki jazdy Bednary Driving City, którego misją jest podnoszenie umiejętności prowadzenia pojazdów oraz kształtowanie odpowiednich reakcji kierowców w przypadku sytuacji ekstremalnych. 

Oferowane na terenie ośrodka kursy przeprowadzane są wraz z profesjonalną kadrą instruktorów wyposażoną zarówno w samochody osobowe, jak i w samochody ciężarowe wraz z nowoczesnym sprzętem wspomagającym. Warto zwrócić uwagę, że istnieje również możliwość skorzystania z oferty ośrodka własnym samochodem. Dzięki doskonale rozbudowanej infrastrukturze oraz profesjonalnej kadrze instruktorów ośrodek doskonalenia techniki jazdy Bednary Driving City posiada ofertę skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, grupowych, jak i do firm.

Oferta dla firm

Oferta dla firm może szczególnie interesować podmioty, które wykorzystują flotę samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów czy też flotę pojazdów dostawczych. Decydując się na współpracę z ośrodkiem, pracownicy firmy będą mogli skorzystać z kursów zarówno doskonalenia techniki jazdy, jak i z kursu jazdy defensywnej z elementami jazdy ekonomiczny. Warto również zwrócić uwagę, że ośrodek Bednary Driving City może stworzyć indywidualnie dopasowany program szkoleniowy dla firm. 

Kursy i szkolenia to nie jedyny element oferty ośrodka, z którego skorzystać mogą firmy. Tor Bednary umożliwia również wypożyczenie zarówno rajdowych samochodów o mocy powyżej 500 koni, jak i bardziej ekskluzywnych aut sportowych. Przejazdy pojazdami mogą być doskonałym sposobem na wzmocnienie więzi z klientami czy też z partnerami biznesowymi. Ponadto ze względu na doskonale rozbudowaną infrastrukturę, firmy na terenie obiektu mogą zdecydować się na organizację imprez integracyjnych.

Oferta dla osób prywatnych

Również w przypadku osób prywatnych tor Bednary zaoferować może szereg różnorodnych kursów i szkoleń skierowanych zarówno do kierowców samochodów, jak i do kierowców motocykli. Aktualnie ośrodek zaoferować może szkolenia pierwszego i drugiego stopnia oraz indywidualne szkolenie VIP dla osób, które chcą indywidualnie współpracować z profesjonalną kadrą instruktorów. 

Ponadto w przypadku szkolenia VIP klient uzyska kurs idealnie dopasowany do jego aktualnych umiejętności oraz oczekiwań. Kurs pierwszego stopnia skierowany jest do kierowców, którzy nie mieli wcześniejszej styczności z kursami I szkoleniami mającymi na celu poprawę techniki jazdy. Kursy i szkolenia stopnia drugiego dedykowane są dla osób, które ukończyły stopień pierwszy.