PacificMotors – Blog poświęcony motoryzacji

Co Toruń może zaoferować kierowcom?

Przejazd luksusowym autem po specjalnie przystosowanym do tego torze to naprawdę świetny pomysł na prezent dla fana motosportu. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat. Oferta toruńskiego moto parku jest naprawdę szeroka i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, co będzie zgodne z jego upodobaniami. 

Co oferuje nam motopark Toruń? Karty podarunkowe na przejazdy!

Świetnym pomysłem na upominek jest wykupienie przejazdu po specjalnym torze. Możemy zamówić najbardziej luksusowe auta, takie jak na przykład Ferrari, czy Lamborghini. Taki prezent będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem dla fana motoryzacji i zostanie w pamięci na długo. Klienci doceniają w takim prezencie niesamowite emocje, adrenalinę oraz niezapomnianą jazdę wymarzonym autem. Warto zastanowić się nad taką formą prezentu, przejazdy można zakupić w wygodnej formie kart podarunkowych. 

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o motoparku w Toruniu? Inne, ważne informacje

W tym miejscu można odbyć specjalne szkolenia motoryzacyjne, które sprawią, że będziemy lepszymi kierowcami i będziemy czuć się zdecydowanie pewniej za kierownicą swojego samochodu. Największą popularnością cieszą się szkolenia z zachowania w poślizgu, gdyż tego rodzaju umiejętności nie uczą kursy przygotowujące na prawo jazdy. Taka umiejętność przyda się na co dzień każdemu kierowcy, który wsiada za kierownicę zimą. Warto posiadać tego rodzaju szkolenie, ponieważ dzięki tego rodzaju umiejętności możemy czuć się na drodze bezpieczniej i uniknąć kolizji oraz wypadków.