PacificMotors – Blog poświęcony motoryzacji

Sportowy wygląd kasku Shoei NXR

Do sezonu motocyklowego wprawdzie jeszcze dość daleko, ale już teraz warto pomyśleć o skompletowaniu całego niezbędnego sprzętu. Przystępując do tego zadania dobrze jest rozpocząć od wyboru odpowiedniego kasku. Miłośników bardziej sportowego stylu z pewnością może zadowolić kask Shoei NXR.

Jakość liczona w latach

Seria kasków Shoei NXR znana jest na świecie od wielu lat. Tym co wyróżnia ją spośród produktów konkurencji jest przede wszystkim nienaganna jakość wykonania, nie pozostawiająca złudzeń co do firmy, która wyprodukowała ten produkt.

Takie cechy przysporzyły kaskom Shoei NXR rzeszę oddanych fanów na całym świecie. Również w naszym kraju Shoei NXR cieszy się dość dużą popularnością. Przyglądając się motocyklistom poruszającym się po rodzimych drogach bez problemu można zauważyć produkty tej japońskiej marki.

Kolory sportem podszyte

Jedną z wizualnych cech wyróżniających kaski Shoei NXR spośród produktów konkurencji jest ich bardzo atrakcyjne wzornictwo. Już pierwszy rzut oka na dowolny egzemplarz tego kasku każe dojść do wniosku, że sportowy styl jest podstawowym celem, jaki przyświecał projektantom tego modelu.

Zastosowanie szerokich palet kolorystycznych, zestawienie ze sobą skrajnie odmiennych kolorów i tworzenie z nich niecodziennych wzorów dają niesamowity efekt dynamiki i sportowej agresji, tak bardzo charakterystyczny i wyróżniający się w czasie jazdy, bez względu na prędkość.