PacificMotors – Blog poświęcony motoryzacji

Czym charakteryzują się opony Nokian WR D4 215/60 r16?

Opony Nokian WR D4 215/60 r16 z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko i wyłącznie producentów, ale również kierowców i użytkowników samochodów. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten model fińskiego producenta?

Gwarancja na opony Nokian WR D4 215/60 r16

Należy mieć świadomość, że fiński producent podjął decyzję o udzielaniu gwarancji na model opon Nokian WR D4 215/60 r16 na 60 miesięcy – więcej informacji znajdziesz na stronie sklepu. Warto jednak zaznaczyć, że czas ten jest liczony od momentu daty produkcji produktów.

Do jakich samochodów przeznaczone są opony?

Opony przeznaczone są przede wszystkim do pojazdów średniej wielkości posiadających mocny silnik. Ponadto należy wiedzieć, że zimowe opony Nokian WR D4 215/60 r16 zostały opracowane z myślą o zrównoważonej, bezpiecznej jeździe nie tylko na mokrej jezdni, ale również na śniegu.

Świetna przyczepność

Opony doskonale zdadzą egzamin w każdych warunkach zimowych, świetnie sprawdzą się zarówno na błocie pośniegowym, jak i mokrej jezdni. Opony Nokian WR D4 215/60 r16 dzięki temu, że zostały wyposażone przez producenta w bieżnik w kształcie strzały gwarantują kierowcom i użytkownikom samochodów odpowiednią przyczepność i sterowność nawet w najbardziej wymagających zimowych warunkach.

Zdecydowanie lepsze wyczucie prowadzenia

Praktycznie każdy blok oraz lamela w niezwykle stylowym wzorze bieżnika charakteryzują się precyzyjnym kształtem oraz bardzo dokładnie zdefiniowaną rolą. Przekłada się do w rezultacie zarówno na świetną przyczepność, jak i prowadzenie pojazdu.